• Fairy Balık Abiye
Fairy Balık Abiye

Fairy Balık Abiye

159,00 TL 199,00 TL

En Benzer Modeller

159,00 TL

Ürün Bilgileri

Fairy Balık Abiye. 
Tok krep kumaştan üretilmiştir.
Balık model olan elbisenin etek kısımlarında katlar bulunmaktadır.
Balık modelin zerafeti şıklığıyla davetlerin yada özel günlerinizin gözdesi olabilirsiniz.
26.Şubat 2017 tarihinde yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda programının gala günü sahne konseptinde Tv8 ekibinin tercihi abiyecom tarafından üretilen Fairy Balık Abiye olmuştur ve ayrıca her gala günleri sitemizden seçtikleri yeni modeller gönderilmektedir.
Not: Sevkiyat süresi 1 ile 3 iş günüdür. 26.Şubat 2017 tarihinde yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda programının gala günü sahne konseptinde Tv8 ekibinin tercihi abiyecom tarafından üretilen Fairy Balık Abiye olmuştur ve ayrıca her gala günleri sitemizden seçtikleri yeni modeller gönderilmektedir.

Bir düğüne giderken ya da bir mezuniyete katılırken kısa sürede çok daha şık ve güzel bir kadına dönüşmek istiyorsanız bu fairy balık abiye modelimize kesinlikle sahip olmalısınız.  Kalın askılı üst kısmı ile  fazlasıyla size hoş bir görünüm kazandıracak olan bu abiyeyi pekçok özel davette gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Balık model oluşu ile vücudunuzun tüm güzelliğini gözler önüne serecek olan  bu şık abiyeye uygun fiyata sahip olmak için hemen sitemiz üzerinden alışverişe başlayın. Üstelik tasarım harikası olan bu şık elbisemizin siyah, kırmızı ve mavi farklı renk seçenekleri de mevcut. Sizde size en çok hitap eden rengi sitemizden kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.

miss-california-1755