Yurt Dışı Alışveriş


Firmamız yurtdışına belirli ülkelere kargo gönderimi yapmaktadır.
Ürünlerin %100'ü Türkiye'de üretilmektedir. 
Uzakdoğu ülkelerinden ithalatımız yoktur.

abiye logo

Türkiye dışında gönderi yapılan ülkeler.

Türkiye'den Almanya tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Avusturya tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Afganistan tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Azerbaycan tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Belçika tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Bulgaristan tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Bahreyn tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Fransa tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Gürcistan tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Hollanda tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den İran tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Irak tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den İsviçre tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Katar tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Arabistan tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Ukrayna tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Yunanistan tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye'den Danimarka tüm şehir ve ilçelerine online elbise siparişiniz gönderilir. Kargo ücreti ülkelere göre değişklik gösterebilir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Türkiye Türkiye'nin heryerine gönderim yapılmaktadır..